Šioje svetainėje naudojami slapukai!

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Daugiau informacijos mūsų privatumo politikoje.

Sutinku

Jūsų patogumui siūlome 3 skirtingus apmokėjimo būdus.

Mokėti grynaisiais, kurjeriui pristačius prekes

Patogu mėgstantiems atsiskaityti grynais. Jums nereikės mokėti iš anksto – mokėsite tik kurjeriui pristačius prekę į Jūsų namus.

SVARBU: mokėdami pristatymo metu turėkite tikslią, užsakyme nurodytą pinigų sumą!


 Mokėti paprastu banko pavedimu

Pasirinkus šį apmokėjimo už prekes būdą, Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas su išankstinio apmokėjimo sąskaita ir Jūs įprastu būdu pervesite užsakyme nurodytą sumą prisijungę prie savo el. bankininkystės  sistemos. Arba nuvykę į banko skyrių pateiksite atspausdintą išankstinio mokėjimo sąskaitą ir pavedimą už Jus padarys banko darbuotojas.

DĖMESIO: mokėjimo paskirties laukelyje reikia BŪTINAI nurodykite zvejas.lt užsakymo numerį, kuris yra nurodytas išankstinėje sąskaitoje (pvz. 0023).

Įmonės rekvizitai:

Gavėjas: UAB Prasom (būtina) 

Banko sąskaitos: AB „Swedbank“ LT76 7300 0101 2045 5228, AB „Luminor Bank“ LT75 4010 0442 0109 4058

Įmonės kodas: 302475283 (būtina) 

Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris (nurodytas išankstinėje sąskaitoje pvz. 0023


 Mokėti per Mokejimai.lt sistemą

Zvejas.lt galite atsiskaityti naudojantis visų didžiųjų Lietuvos bankų el.bankininkystės sistemomis. Pasirinkus banką ir paspaudus „PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ“, būsite nukreipti į savo banko tinklalapį. Sistema automatiškai suformuos Jūsų mokėjimą. Atlikus mokėjimą sistema sugražins Jus atgal į zvejas.lt

Atsiskaitymas už prekes per el. bankininkyste