Šioje svetainėje naudojami slapukai!

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Daugiau informacijos mūsų privatumo politikoje.

Sutinku
Deeper žieminis dėklas telefonui ir nešiojamam įkrovikliui 2.0

Deeper žieminis dėklas telefonui ir nešiojamam įkrovikliui 2.0

0 įvertinimai Užsakymai (0)
44.00€
Be PVM: 36.36€
Gamintojas: deeper
Prekės kodas: deeper_deklas
Prieinamumas: Sandėlyje

Peržiūra

Dar niekada nebuvo taip paprasta apsaugoti telefoną ir jį laikyti lengvai pasiekiamą poledinės žvejybos metu. Tiesiog pritvirtinkite Deeper Winter Smartphone Case 2.0 dėklą prie savo rankos specialiu dirželiu ir išnaudokite visus išmaniojo telefon...

Prekės aprašymas

Dar niekada nebuvo taip paprasta apsaugoti telefoną ir jį laikyti lengvai pasiekiamą poledinės žvejybos metu. Tiesiog pritvirtinkite Deeper Winter Smartphone Case 2.0 dėklą prie savo rankos specialiu dirželiu ir išnaudokite visus išmaniojo telefono privalumus žvejodami ant ledo.

Taupo telefono baterijos energiją

Lengvas ir kompaktiškas išmaniojo telefono dėklas su papildoma izoliacija apsaugos jūsų telefoną esant minusinei temperatūrai. Izoliacijos elementai tvirtinami prie dėklo korpuso, kad nejudėtų.

Suderinama su išorine baterija

Jei jūsų telefonui prireiktų daugiau energijos – žieminiame dėkle yra skyrius išorinei baterijai laikyti. Speciali anga įkrovimo laidui prijungti leidžia taupyti laiką ir krauti telefoną juo naudojantis.

Atsparumas purslams ir avarinis plūdrumas

Dėklas Deeper Winter Smartphone Case 2.0 apsaugo jūsų telefoną ne tik nuo šalčio, bet ir nuo bet kokio kontakto su vandeniu. Dėkle esančiam telefonui įkritus į vandenį, jis lieka plūduriuoti paviršiuje ir yra visiškai apsaugotas nuo drėgmės.

Pastaba. Plūdrumo nebandykite – gaminys neskirtas būti vandenyje ilgą laiką. Plūdrumas priklauso nuo dėkle laikomo telefono ir (arba) išorinės baterijos svorio.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Modelis: FLACC18

Spalva: Juoda

Dydis: 205x100x60mm 

Velcro rankos dirželis: 400x40mm 

Svoris: 145g 

Medžiaga: PU, PVC, EVA

Suderinamumas su telefonais: 163x80mm 

KOMPLEKTO TURINYS

Winter Smartphone Case 2.0

Velcro rankos dirželis

Deeper sonaro saugos dirželis

Trumpasis vadovas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras