Šioje svetainėje naudojami slapukai!

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Daugiau informacijos mūsų privatumo politikoje.

Sutinku

Deeper priedai

Tinklelio vaizdas:
Greita peržiūra

Deeper dangtelis (oranžinės sp.)

(0)
Užsakymai (0)
12.00€

Žūklaujate naktį? Pridėkite savo Deeper sonarui ir apšvietimo funkciją. Tereikia sukeisti originalų dangtelį su skaidriu ir pasirinkti naktinės žūklės režimą programėlėje.Paprastas sprendimas, leidžiantis matyti echolotą prietemoje. Dangtelis naktinei žūklei sukurtas specialiai Deeper Išmaniajam sonarui. Jis padidina įrankio funkcionalumą ir suteik..

Greita peržiūra

Deeper echoloto laikiklis valčiai

(0)
Užsakymai (0)
69.00€

Paverskite valtį, baidarę arba pripučiamą plaustą galinga sonaro sistema. Tiesiog pritvirtinkite Deeper sonarą (3.0, PRO, PRO+, CHIRP+ arba CHIRP+2), priveržkite lankstųjį laikiklį prie valties ir vilkite sonarą, norėdami sukurti įspūdingus žemėlapius arba tiksliai nustatyti žuvų vietą.Bangavimui pritaikytas į judėjimą reaguojantis dizainasNaujas l..

Greita peržiūra

Deeper telefono laikiklis

(0)
Užsakymai (0)
16.00€

Deeper išmaniojo telefono laikiklis tai saugi, paprastai naudojama silikoninė priemonė tinkanti visoms meškerėms, pritaikyta įtvirtinti telefoną ant meškerykočio, stebėti sonaro duomenis nelaikant išmaniojo telefono rankose, mėtant sonarą ar braidant su juo upėje laikant rankose meškerę ir ritę.Sprendimas, leidžiantis pritvirtinti telefoną prie meš..

Greita peržiūra

Deeper žieminis dėklas telefonui ir nešiojamam įkrovikliui 2.0

(0)
Užsakymai (0)
44.00€

Dar niekada nebuvo taip paprasta apsaugoti telefoną ir jį laikyti lengvai pasiekiamą poledinės žvejybos metu. Tiesiog pritvirtinkite Deeper Winter Smartphone Case 2.0 dėklą prie savo rankos specialiu dirželiu ir išnaudokite visus išmaniojo telefono privalumus žvejodami ant ledo.Taupo telefono baterijos energijąLengvas ir kompaktiškas išmaniojo tele..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)