Šioje svetainėje naudojami slapukai!

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Daugiau informacijos mūsų privatumo politikoje.

Sutinku

deeper

Tinklelio vaizdas:
Greita peržiūra

Deeper dangtelis (oranžinės sp.)

(0)
Užsakymai (0)
12.00€

Žūklaujate naktį? Pridėkite savo Deeper sonarui ir apšvietimo funkciją. Tereikia sukeisti originalų dangtelį su skaidriu ir pasirinkti naktinės žūklės režimą programėlėje.Paprastas sprendimas, leidžiantis matyti echolotą prietemoje. Dangtelis naktinei žūklei sukurtas specialiai Deeper Išmaniajam sonarui. Jis padidina įrankio funkcionalumą ir suteik..

Greita peržiūra

Deeper echoloto laikiklis valčiai

(0)
Užsakymai (0)
69.00€

Paverskite valtį, baidarę arba pripučiamą plaustą galinga sonaro sistema. Tiesiog pritvirtinkite Deeper sonarą (3.0, PRO, PRO+, CHIRP+ arba CHIRP+2), priveržkite lankstųjį laikiklį prie valties ir vilkite sonarą, norėdami sukurti įspūdingus žemėlapius arba tiksliai nustatyti žuvų vietą.Bangavimui pritaikytas į judėjimą reaguojantis dizainasNaujas l..

Greita peržiūra

Deeper telefono laikiklis

(0)
Užsakymai (0)
16.00€

Deeper išmaniojo telefono laikiklis tai saugi, paprastai naudojama silikoninė priemonė tinkanti visoms meškerėms, pritaikyta įtvirtinti telefoną ant meškerykočio, stebėti sonaro duomenis nelaikant išmaniojo telefono rankose, mėtant sonarą ar braidant su juo upėje laikant rankose meškerę ir ritę.Sprendimas, leidžiantis pritvirtinti telefoną prie meš..

Greita peržiūra

Deeper žieminis dėklas telefonui ir nešiojamam įkrovikliui 2.0

(0)
Užsakymai (0)
44.00€

Dar niekada nebuvo taip paprasta apsaugoti telefoną ir jį laikyti lengvai pasiekiamą poledinės žvejybos metu. Tiesiog pritvirtinkite Deeper Winter Smartphone Case 2.0 dėklą prie savo rankos specialiu dirželiu ir išnaudokite visus išmaniojo telefono privalumus žvejodami ant ledo.Taupo telefono baterijos energijąLengvas ir kompaktiškas išmaniojo tele..

Greita peržiūra

Echolotas Deeper Chirp+2

(0)
Užsakymai (3)
340.00€

Žvejai užsinorėjo daugiau galios ir mes priėmėme šį Iššūkį. Išdrįsome surizikuoti ir susieję aparatinę įrangą su programine nuėjome dar toliau. Šiuo atveju – giliau, kad kiekvienas žvejys galėtų pažinti povandeninį pasaulį. Pristatome deeper chirp+ 2 – Išmanų žvejybos sprendimą ir kol kas mūsų patį galingiausią užmetamą sonarą.Sukurta JAV kariniame..

Greita peržiūra

Echolotas Deeper START

(0)
Užsakymai (0)
90.00€

Geresnis nei bet kada Wi-Fi ryšysJei ieškote puikaus žvejybos prietaiso atostogoms su šeima, iškylai su draugais savaitgalį ar žvejybos išvykoms, jums pasisekė! Užmetamas Deeper START žuvų ieškiklis kaip reikiant patobulėjo – atnaujinome programinę aparatinę įrangą ir įdiegėme spartesnį, patikimesnį bei toliau aprėpiantį Wi-Fi ryšį. Dar greičiau ap..

Greita peržiūra

Echolotas Deeper PRO

(0)
Užsakymai (0)
180.00€

Pasirinkę Deeper Smart Sonar PRO, jūs galėsite plaukiodami po vandens telkinį sudaryti jo batimetrinį planą, pasižymėti pačius įdomiausius telkinio taškus, stebėti povandeninį pasaulį poledinės žūklės metu, tyrinėti dugną gaudydami nuo kranto. Šio universalaus ir galingo echoloto signalas pasiekia 80 m gylį, skenavimo metu gauti duomenys išmaniajam..

Greita peržiūra

Echolotas Deeper PRO+

(0)
Užsakymai (0)
240.00€

Patobulinkite savo žvejybos įgūdžius su Deeper PRO+ užmetamu GPS ir Wi-Fi funkciją turinčiu sonaru. Jis turi daugiau funkcijų, išskirtinį užmetimo diapazoną ir neįtikėtiną skenavimo gylį. Be to, suteikia puikią skenavimo ir žemėlapių kūrimo nuo kranto, iš valties, iš baidarės ir ant ledo galimybę.Batimetrinių planų sudarymas nuo krantoDeeper PRO+ y..

Greita peržiūra

Echolotas Deeper Chirp+

(0)
Užsakymai (0)
310.00€

Deeper CHIRP+ yra pirmasis pasaulyje užmetamas echolotas, kuriame naudojama CHIRP technologija bei GPS ir „Wi-Fi“ funkcijos. Trijų spindulių dažniai, nepriekaištingas ryškumas bei išskirtinis tikslumas paverčia šį sonarą puikiu įrenginiu, padedančiu greitai surasti norimų rūšių susibūrimo vietas, aptikti plėšriąsias žuvis, nustatyti, kur yra žuvų b..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)